רק בנות - אתר לבנות
עמוד ראשי בראץ דורה ברבי משחקי בנות רקעים לבנות דפי צביעה

הפיג'מות

הפיג'מות היא סדרה קומית לילדים המשודרת מידי יום בערוץ הילדים ערוץ 6, הסדרה מספרת על להקה אלמונית, שהגיעה מנתניה אל העיר הגדולה והתוססת ביותר במרכז, הלא היא תל-אביב, בחיפושים אחר ההצלחה, שבואו נגיד שלא כל כך האירה להם פנים.

לסדרה הפיג'מות היו עד כה 5 עונות, עם מספר הורדות ששבר את שיאי הצפייה ב-V.O.D, יותר מ-25 מליון הורדות וזה רק לשלושת העונות הראשונות של הפיג'מות.

בעקבות כמות הורדות זו החליטו טדי הפקות להפיק עונה רביעית לסדרה המצליחה, וכיום בימים אלו ממש אפשר לצפות בעונה החמישית של הפיג'מות (בשידורים חוזרים) בערוץ הילדים.בסדרה מככבות דמויות ראשיות שהם בעצם חברי להקת הפיג'מות, קובי (קובי פרג'), עודד (עודד פז) ואילן (אילן רוזנפלד) עוברים מנתניה לתל-אביב, לביתה של דודתו של אילן והם מככבים בתוכנית במשך חמשת העונות ששודרו עד עכשיו בערוץ הילדים. בשלושת העונות הראשונות זמרת הליווי של להקת הפיג'מות היא אלונה (אלונה טל), השכנה שלהם שהם פוגשים במקרה, בחורה בלונדינית ויפת מראה, שכמובן שלושת חברי הלהקה נדלקים עליה ומנסים להתחיל איתה כדי לצאת איתה.

בעונה הרביעית עוזבת אלונה טל את הסדרה ובמקומה אנו פוגשים את ימית (ימית סול), שכנה חדשה שהגיעה לבניין ומנסה להתקבל ללהקה הפיג'מות. חברי הפיג'מות מסכימים לקבל אותה בתנאי אחד, והתנאי הוא שהיא תממן להם את ההוצאות על הכלים החדשים, לאחר שהכלים הישנים נשרפו בסופה של העונה השלישית.

אליה ואל חברי הלהקה מצטרף עוד חבר חדש, נתן (נתן קופרמן) הבן דוד הבכיין של אילן, וביחד הם סוחפים את הילדים לעוד עונה מרתקת של הפיג'מות – עונה רביעית!

בעונה החמישית והאחרונה עד עכשיו, נאלצת ימית לעזוב את הלהקה כי היא רוצה ללמוד פסיכולוגיה, ואת מקומה תופסת דנה המהממת (דנה פרידר) האחיינית של שפרה, אשתו של גרי (יניב פולישוק).

גרי הוא דוד של קובי והוא מנהל מסעדה קטנה ושוממת מלקוחות מתחת לבניין הנקראת "המבורגרי", בהמבורגרי נוהגים חברי הפיג'מות להעביר את שעות היום, מדי פעם הם אוכלים שם ובסוף כל פרק הם שוטפים שם כלים. לגרי יש בת שקוראים לה רוני (אלי קרן-אסף) המכונה "רונקיפליץ".

לסדרה ישנן עוד מספר דמויות משניות והמון דמויות אורח מוכרות. סדרת הפיג'מות מצולמת בצורה מעניינת ומרתקת, כוכבי הסדרה בעצם מודעים לעובדה שהם מצולמים לסדרת טלוויזיה...כל כמה סצנות חברי הפיג'מות עוצרים את התוכנית ובעצם מדברים עם הצופים על קטעים מוזרים..

שיר הפתיחה של הפיג'מות

הפיגמות הפיג'מות
הפיג'מות היא סדרה קומית לילדים המשודרת מידי יום בערוץ הילדים ערוץ 6, הסדרה מספרת על להקה אלמונית, שהגיעה מנתניה אל העיר הגדולה והתוססת ביותר במרכז..
עוד כתבות באתר רק בנות:
פסטיגל של כל הזמנים - רשימת שירים של פסטיגלים מכל הזמנים שווה!
שחקנים ותפקידים - פסטיגל תפוס ת'פסטיגל
בלוג בנות - כל העידכונים, כל החדשות, כל הרכילויות...
כל הזכויות שמורות לאתר רק בנות - אתר לבנות בלבד!
דפי צביעה, משחקים לבנות, ברבי, דורה, בובות בראץ, נסיכות ועוד | מפת האתר | מתנות מקוריות | איך לחסוך כסף